Linec, Abu Dhabi

Vážení přátelé,

po absolutním úspěchu v Linci – bylo nás tam asi 50 z celkového počtu 150 závodníků  a Češi byli vyhlášeni jako nejúspěšnější tým turnaje, se přiblížil vrchol sezóny MS veteránů v Abu Dhabi. Tuto středu odletělo jádro výpravy Jarda Zeman, Jarda Banszel a Milan Vágner se svými osobním kouči . Zároveň s nimi odlétali Vladimír Bárta a MUDr. Heinz, kteří jeli na Grand Prix a Bohouš šaršoun, který bohužel nezápasí kvůli kolenu. MSVe se koná hned po Grand Prix. Ještě s nimi odlétal Vladimír Homola ze Slovenska. Dodatečně doletí Vašek Prokeš a Tomáš Vojtěch.

J. Zeman a Milan Vágner se váží v sobotu a zápasí v neděli. Kdo bude na internetu, tak sledujte přímý přenos.Mělo by to být na IJF stránkách. J. Banszel zápasí v úterý. Nezapomeňte , že v Abu Dhabi (nebo Dahbi  nevím , ale je to tam dole) je čas posunutý  o tři hodiny. Takže když mi chlapci posílají ranní hlášení, že už jsou po snídani v 9.00 tak já mám ještě hluboký spánek, neboť tady je 6.00.

Držte všem účastníkům palce, takhle malá výprava z Čech snad ještě nebyla, prý celkově je slabá účast, ale asi je to otázka peněz, podpory veteránského juda atd.

Takže každý kdo tam přijel, stoupl na tatami už je teď naším vítězem.

Jirka

Dva komentáře to “Linec, Abu Dhabi”

  1. L. Ondřej napsal:

    Kluci, držte se. a bojujte! Všichni vám držíme palce.
    Jsme v duchu s vámi.

  2. Homola napsal:

    Ďakujem výprave ČR že som mohol ako „adoptovaný“ nielen s nimi spoločne letieť a aj stráviť nedherne chvíle ako v hale tak mimo haly cez voľno, bolo to super a úžasne a verím ze si niečo podobne ešte zopakujeme. Vlado

Leave a Reply